ברוכים הבאים לאתר של מוניות כפר סבא          שירותי הסעה מקיפים בכל רחבי הארץ
 
 
 
חיפוש
 
 
 
 

מי אנחנו

 
 

תחנת האם של כפר סבא

תחנת מוניות כפר סבא היא תחנת המוניות הגדולה והוותיקה באזור השרון, המעניקה החל משנת 1955 שירות מקצועי ואדיב למגוון לקוחות, פרטיים ומוסדיים.

כמות ואיכות תחת קורת גג אחת

התחנה מונה כ-100 מוניות, בהן נוהגים כ-120 נהגים מנוסים ואדיבים, שדאגו להביא אתכם בבטחה ליעדכם. כל המוניות חדישות, ממוזגות וזמינות לשירות בכל מקום בארץ 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. התחנה מעניקה גם שירותי הסעה מיוחדים, כגון הסעת עובדים, הסעת ילדים ומוגבלים ועוד.

כל נהגי התחנה עוברים הכשרות תקופתיות לרענון נהיגה בטוחה, והמוניות עצמן נבדקות מעת לעת על ידי קצין בטיחות, על מנת להבטיח את בטיחותן המקסימלית. כל הנוסעים שלנו יודעים, שהם יכולים להתרווח בבטחה במושב, ושהם יגיעו ליעדם בדיוק בזמן.

משירותינו נהנים מאות לקוחות פרטיים, וכן לקוחות מוסדיים ועסקיים, ביניהם: ביה"ח מאיר, מרכז לבריאות הנפש שלוותה, אמדוקס, נייס מערכות, עיריות, מועצות, מערכות עיתונים ועוד.

החברה מצוידת במערכת לוויינית מתקדמת לניהול צי רכב (GPS), המאפשרת שליטה מרכזית במערכי הנסיעה של המוניות ואיתור מיקומן, לרבות יצירת קשר מיידי עם הנהגים.

רישיונות ואישורים

בעלי חברת מוניות כפר סבא הם 36 בעלי מניות שהמניות מתחלקות ביניהם בחלוקה שווה. החברה רשומה ברשם החברות על פי דין, ומתנהלת על פי תקנון. כל אסיפותיהם של בעלי המניות מתנהלות בפיקוח עורך דין ומתועדות בפרוטוקולים.

לחברה שלושה מוסדות המכתיבים את אופן פעילותה: הנהלה, ועדת ביקורת וועדת משמעת. ההנהלה והוועדות מקפידות על ניהול מקצועי ואמין של התחנה ועל העסקת נהגים מהימנים בלבד, כאשר הקו המנחה אותן הוא מתן השירות הטוב ביותר לכל לקוח.